Oferta

URZĄDZENIA BIUROWE:

– doradzamy optymalne konfiguracje i parametry: kopiarek, drukarek, faksów, komputerów przenośnych oraz projektorów multimedialnych.

Gama produktów obejmuje także faksy, drukarki atramentowe oraz kolorowe, drukarki laserowe, monitory LTV, monitory LCD, kalkulatory, pamięci zewnętrzne, niszczarki, notebooki.

Dostarczamy je i instalujemy działając w oparciu o renomę uznanych producentów znanych marek tj.:

Konica – Minolta, Ricoh, HP, Samsung, Toshiba, Sony, Infocus, Canon, Olivetti, Kyocera-Mita, OKI, Panasonic.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE (Tonery):

–       stosowanie nowoczesnych urządzeń biurowych wymaga stałych dostaw materiałów eksploatacyjnych. Ważne jest, aby to odpowiedzialne zadanie  powierzyć firmie dającej gwarancję jakości i ceny.

Dtm group jako autoryzowany partner uznanych marek oferuje pełną gamę materiałów oryginalnych i kompatybilnych (z gwarancją wysokiej jakości użytkowania) na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Dtm group zapewni również utylizację zużytych materiałów eksploatacyjnych.

SERWIS TECHNICZNY:

– świadczymy pełną obsługę serwisową oferowanych przez nas urządzeń biurowych – zarówno w okresie gwarancji jak i po jej upływie. Nasz profesjonalny personel techniczny pozostaje do dyspozycji w zaakceptowanej przez Państwa formie współpracy.

Oferujemy niezawodność i dogodne warunki finansowe m.in. przejęcie gwarancji na Państwa urządzenie wraz z kosztami eksploatacji w odpłatności jedynie za rzeczywiście wykonane wydruki/kopie.

Sieciowe oprogramowanie:

–       specjalizujemy się w rozwiązaniach zapewniających łatwość dotarcia do dokumentów firmy oraz oszczędności w sterowaniu ich wydrukiem. Oferujemy profesjonalne systemy informatyczne do elektronicznej archiwizacji, zarządzania kosztami druku oraz jego obiegiem w sieci komputerowej.

PROPONUJEMY:

– dogodne warunki płatności za dostarczane towary i usługi

– w szczególności proponujemy niezwykle popularną w zaawansowanym technologicznie świecie usługę: DZIERŻAWY i WYNAJEM urządzeń drukujący i kopiujących. Jeżeli potrzebują Państwo w swoim biurze wydajnych i niezawodnych urządzeń drukująco – kopiujących, a nie chcą blokować środków pieniężnych na ich zakup, proponujemy dzierżawę lub wynajem.

– wynajem projektorów multimedialnych do obsługi małych spotkań i konferencji.

Ceny w Euro są ustalane w PLN wg kursu sprzedaży walut NBP z dnia zamówienia. Płatność przelewem 7 dni, od daty wystawienia faktury VAT.

Mamy nadzieję, że wysoka jakość sprzętu poparta niezawodnością podzespołów elektronicznych znanych firm oraz dogodne warunki zakupu i serwisowania tego sprzętu proponowane przez naszą firmę wzbudzą Państwa zainteresowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *